Kalite Politikası

Apek Lazer yenilikçilik ve sürdürülebilir büyüme hedefiyle tüm paydaşlarının memnuniyetini arttırmayı, hep daha kaliteli ürünler ve hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Apek Lazer olarak kalitenin tüketici açısından en büyük değer olduğu gerçeği bilinciyle, kalitenin tüketiciye yansıtılması konusunda şirketimiz kendisine düşen görevi ve misyonu üstün çaba ve gayretiyle yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bu meyanda satış öncesi ve sonrası mutlu müşteri profili şirketimizin en büyük misyonudur. Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak prensibiyle yola çıkan Apek Lazer, sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek bünyesinde uygulamaktadır. Sektöründe öncü olmayı misyon edinen Apek Lazer konusunda uzman personeli ile de fark yaratır. Firma misyonu kaynakların en verimli ve etkin şekilde yönetilerek kaliteye, insana ve çevreye verdiği önemle bilinen bir çözüm ortağı ve bir dünya firması olmaktır.

Vizyonumuz

Apek Lazer olarak müşteri odaklı olmak, faaliyet alanında liderliği koruma, hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli ve zamanında hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Profesyonel ve etkin ekip çalışmasına inanırız. Disiplinli, dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlar, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sergileriz.

Servis & Hizmetlerimiz

Apek Lazer olarak CNC lazer kesim, CNC sac büküm, kaynaklı parça imalatı ve çizim tasarım hizmeti vermekteyiz. Tüm ürünlerimiz ISO standartlarında olup sertifikalıdır. Siz değerli müşterilerimize zamanında teslimat ve hizmet garantisi sunmaktayız. Sitemizde yer alan Teklif Al formumuzu doldurarak istediğiniz hizmet için teklif alabilir, tüm talep ve sorularınız için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Neden Biz?

İletişim

Bizi tüm soru ve önerileriniz için arayabilirsiniz.

ŞİMDİ ARA: 0 533 482 68 68